Kl. 09.00-10.45: Lek og evt. tilbud som spesielle aktiviteter
Kl. 10.45-11.15: Musikk og sang med Tripp Trapp klang
Kl. 11.15-12.00: Måltid
Kl. 12.15-13.00: Babytreff 0-12 mnd (mandag)
Babysang 0 - 6 mnd (tirsdag)
Babysang 6 - 12 mnd (torsdag)
Kl. 12.00-14/14.30: Lek inne/ute
Rydding, påkledning og takk for i dag!
Musikk og sang med Tripp Trapp klang
Hver dag ca kl. 10.45 har vi en eller annen form for samling hvor "kulturformidling" gjennom sang og musikk, drama og ringdans står i fokus. Dette er samlinger spesielt tilrettelagt for barn i alderen 1-3år, men erfaringer viser at disse også engasjerer både babyer og større barn.
Babytreff:
Her er det mulig å treffe andre foreldre med babyer, dele gleder og sorger, og utveksle erfaringer. Vi håper og kunne ha fokus på foreldre/barn tema hver gang. Av og til får vi besøk utenfra, både fra Rovik helsestasjon og andre. Følg med på månedsplan for nærmere info. Det er mulig å spise sammen både før og etter babytreff. Det blir fortsatt "kafe" ca 1 gang i måneden.
Babysang:
Dette er samlinger med fokus på samspill og positive fellesskaps-opplevelser knyttet til sang, musikk, rim, regler og enkle former for ringdans. Både før og etter babysang er det muligheter for sosialt fellesskap, mat og prat.